jeste tu: Start arrow Katalog

ELMASZ - 15-620 Białystok, ul. Elewatorska 13/22, tel/fax 085 651 2717

Producent i dystrybutor hydrantów wewnętrznych 25 i 52, aluminiowej armatury przeciwpożarowej , odlewów aluminiowych i żeliwa drogowego .

 
Katalog produktw ELMASZ
Start armatura przeciwpożarowa prądownice hydrantowe

W tej kategorii dostpnych jest: 5 produktw.
Stron: 1

prądownice hydrantowe

Prądownica wodna uniwersalna PW-52/R


Prądownice przeznaczone są do wytwarzania wodnych strumieni zwartych i rozproszonych na zakończenie linii wężowych w samochodach gaśniczych oraz motopompach i szafkach hydrantowych. Prądownice charakteryzują się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne.

 

Cena: PLN 155,00 (netto)

Prądownica hydrantowa 25 i 52 regulowana krótka


Prądownica hydrantowa przeznaczona jest do wytwarzania wodnych strumieni zwartych i rozproszonych. Służy jako zakończenie węży hydrantowych o wielkości 52. Obrotowa dysza wylotowa umożliwia bezstopniową regulację kształtu strumienia wody oraz jego odcięcie.

 

Cena: PLN 53,00 / 53 (netto)

Prądownica hydrantowa krótka 25 i 52


Stanowią zakończenie węży hydrantowych, gospodarczych i hydronetek.

Cena: PLN 18,90 / 19 (netto)

Prądownica hydrantowa PW-52/R


Przeznaczone są do wytwarzania wodnego strumienia zwartego i rozproszonego. Znajdują się w hydrantach wewnętrznych na zakonczeniu linii wodnej węży hydrantowych 52. Dzięki zastosowaniu zaworu kulowego, następuje szybkie podanie lub odcięcie dopływu czynnika wodnego.

Cena: PLN 105,00 (netto)

Prądownica hydrantowa PW-25/R


Przeznaczone są do wytwarzania wodnego strumienia zwartego i rozproszonego. Znajdują się w hydrantach wewnętrznych na zakonczeniu linii wodnej węży hydrantowych 25. Dzięki zastosowaniu zaworu kulowego, następuje szybkie podanie lub odcięcie dopływu czynnika wodnego.

Cena: PLN na zapytan (netto)

Zasady i warunki skadania zamwie